Jetprex; Kargo Hizmeti

J Jetprex Kargo, etkili ve güvenilir dağıtım hizmetiyle öne çıkan bir sistem sunmaktadır. Ürünler, kilogram bazında toplanarak Umman’daki dağıtım depomuza gönderilmekte ve buradan adrese özel sevkiyatlarla müşterilere ulaştırılmaktadır. Hızlı, düzenli ve güvenilir dağıtım ağıyla, Jetprex Kargo, müşteri memnuniyetini esas alarak sektörde önemli bir yer edinmektedir. Müşterilerin gönderileriyle ilgili endişe etmeden, güvenle Jetprex’in ayrıcalıklı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Sıkca Sorulan Sorular

Jetprex Kargo hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için sıkça sorulan sorulara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Eğer sorularınızın cevaplarını bulamazsanız, bize ulaşmaktan çekinmeyin. Profesyonel ekibimiz, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

KG Bazında Türkiye depomuza gönderdiğiniz kargolarınız tüm işlemler yapıldıktan sonra sevkiyat günlerinde umman’da ki dagıtım depomuza gönderilir. Ardından belirtilen adreslere teslimatı yapılır.

“Kargolar Türkiye depomuza ulaştıktan sonra çıkışı yapılarak, genellikle dağıtım depomuza ulaşım süresi ortalama 10 ila 15 iş günü arasında

Evet. müşterileriniz kapıda ödeme yapabilir.